Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Nie wiem, czy taki wątek jest potrzebny, ale w razie czego zapraszam do dyskusji.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Z tego co widziałem na zapowiedziach, polecana jest droga maga z uwagi na różnorodność i nowatorskość czarów - czy jednak droga 'miecza' lub 'zręczności' ma sens i również są jakieś nowinki pod tym kątem wprowadzone? Czy jest ich na tyle mało w porównaniu z magiem, że warto jednak pokusić się o czarodzieja?

:)
Odpowiedz

Wszędzie są jakieś zmiany, ale nie da się ukryć, że magiem można się najbardziej pobawić. Nikt ci jednak nie broni zrobić jakiegoś mieszańca i jako wojownik używać na przykład Lodowego albo Zatrutego Ostrza.

Odpowiedz

(29-11-2021, 10:17)Quasch napisał(a):  Wszędzie są jakieś zmiany, ale nie da się ukryć, że magiem można się najbardziej pobawić. Nikt ci jednak nie broni zrobić jakiegoś mieszańca i jako wojownik używać na przykład Lodowego albo Zatrutego Ostrza.
Czuję instynktownie że 'mieszaniec' to będzie najciekawsza opcja. Tak w dwóch zdaniach, aby używać ostrzy o których napisałeś, potrzebuję jakichś szczególnych umiejętności? Min. mana albo coś podobnego?

:)
Odpowiedz

Żeby dostać runę, trzeba spełnić odpowiednie warunki. Przykładowo dla Zatrutego Ostrza będzie to 120 pkt. many i 40 pkt. zręczności + PN. Nie ma tu kręgów do nauki, więc możesz z nich od razu korzystać.

Odpowiedz

Kto mnie nauczy wiecej sily? Kyle mnie juz nie moze wiecej nauczyc

EDIT:
dobra ogarnięte
Odpowiedz

(29-11-2021, 17:27)s3bek napisał(a):  Kto mnie nauczy wiecej sily? Kyle mnie juz nie moze wiecej nauczyc

EDIT:
dobra ogarnięte

Czyli kto? Bo też szukam xD

<p><br></p>
Odpowiedz

Cambacha/Hektor/Johnny/Kyle. Nie wiem, na jakim etapie jesteś.

Odpowiedz

Witam. Podszkoliłem się w walce mieczami jedno i dwu ręcznymi i po którejś nauce na ekranie wyskoczył napis, że zyskałem jakiś atak specjalny czy jakoś tak.
Potrafi ktoś wyjaśnić o co z tym chodzi i jak tego używać?
W pliku dirtyswamp.ini znalazłem dwa takie wpisy ale te klawisze nic nie robią jakoś:

ACTION_SPECIAL_ATTACK_01=KEY_LCONTROL,KEY_G;
gelernter Spezialangriff, standard: KEY_LCONTROL,

KEY_GACTION_SPECIAL_ATTACK_02=KEY_LCONTROL,KEY_H;
Item spezifischer Spezialangriff, standard: KEY_LCONTROL,KEY_H
Odpowiedz

Wygląda to tak:

Podchodzisz do kogoś i dajesz Ctrl + H albo Ctrl + G. Dokładne wyjaśnienie masz w dzienniku.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości