Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

wnioskując po załączonych screenach, rozumiem że cała akcja rozgrywa się w jarkendarze?
Odpowiedz

Modyfikacja bazuje na przerobionym świecie z Jarkendaru, ale fabularnie nie jest to Jarkendar.
Odpowiedz

Robiąć zadania dla bandytów by otrzymać zgodę na dołączenie od Szakala, 
jakie zadanie jest by otrzymać głos od Alberto ??
Była misja z naszyjnikiem dla jednego z najemników, i Alberto chciał sobie go przywłaszyć, to go skopałem i naszyjnik oddałem najemnikowi.
Reszte bandytów sobie zjednałem, ale to nie wystarcza.
Edit: Jest ok zapomniałem zrobić zadanie z zagonionym bandyta
Odpowiedz

Mam modyfikację zainstalowaną przez Spine. Uruchamiając nową grę, ląduję w Wieży Xardasa, w pustym świecie bez żadnych innych postaci, dotarłem do miasta, bo myślałem, że może to jakiś obszar testowy i dzięki temu odpali się ten prawidłowy, ale chyba utknąłem w Khorinis. O co chodzi?
Odpowiedz

(29-11-2021, 11:34)Arvild napisał(a):  Robiąć zadania dla bandytów by otrzymać zgodę na dołączenie od Szakala, 
jakie zadanie jest by otrzymać głos od Alberto ??
Była misja z naszyjnikiem dla jednego z najemników, i Alberto chciał sobie go przywłaszyć, to go skopałem i naszyjnik oddałem najemnikowi.
Reszte bandytów sobie zjednałem, ale to nie wystarcza.

Wydaje mi się, że jego głos nie jest ci potrzebny, skoro postanowiłeś oddać naszyjnik Finnowi. A ruszyłeś jakoś wątek z Samem?

(29-11-2021, 11:37)estraxled napisał(a):  Mam modyfikację zainstalowaną przez Spine. Uruchamiając nową grę, ląduję w Wieży Xardasa, w pustym świecie bez żadnych innych postaci, dotarłem do miasta, bo myślałem, że może to jakiś obszar testowy i dzięki temu odpali się ten prawidłowy, ale chyba utknąłem w Khorinis. O co chodzi?

‌Może uruchom jako administrator.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Quest "drugi zlodziej" obgadalem wszystkich Rocko sie posrednio przyznal i co teraz bo nie mam z nikim jakiejs sensownej kwestii o to
i czy ktos bylby tak mily i przypomnial mi miejsca skrawkow mapy dla tego pirata
Odpowiedz

(29-11-2021, 13:42)Dewalmy napisał(a):  Quest "drugi zlodziej" obgadalem wszystkich Rocko sie posrednio przyznal i co teraz bo nie mam z nikim jakiejs sensownej kwestii o to
‌‌

A masz ogarnięty łup ze skrzyni koło areny?

(29-11-2021, 13:42)Dewalmy napisał(a):  czy ktos bylby tak mily i przypomnial mi miejsca skrawkow mapy dla tego pirata

W jaskini na bagnach z łukiem Khabira i cieniostworem, w skrzyni obok świątyni niedaleko Wioski Tubylców, przy szkieletach Kayora i jeden ma Norrik.

Odpowiedz

wlasnie tylko nie mam tego lupu ogarnietego nie wiem jak sie do niego dostac (nie wiem jak klucz ogarnanc)
dzieki za lokalizacje skrawkow mapki
Odpowiedz

Cytat:‌Może uruchom jako administrator.

Problem rozwiązany, okazało się, że któryś z plików jest uszkodzony, naprawa przez Spine rozwiązała problem.
Odpowiedz

(29-11-2021, 14:07)Dewalmy napisał(a):  nie wiem jak klucz ogarnanc

Pogadaj z Patty.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości