Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Lobos PL

Ile siły muszę mieć aby dpstać zadanie od mordraga obecnie mam 143 i walkę bronią jednoręczną na poziomie 93%. Nie mam pomysłu co dalej robić żeby popchnać grę do przodu Mordrag nie chce mi zlecić zadania uważajac że mam za mało doświadczenia. Wybiłem w zasadzie wszystkie potwory w dolinie poza brzytwami.
Odpowiedz

(14-10-2020, 20:36)ExtremeD napisał(a):  
(14-10-2020, 20:34)Nuxemo napisał(a):  
(14-10-2020, 20:17)ExtremeD napisał(a):  Witam, czy Hektor mi się zbuguował, że uczy tylko pasów? Potrzebuję nauczyciela siły, a tylko on może mnie nauczyć w 2 rozdziale.
Masz gre przez spine? Bo w wypuszczonej wersji był to bug, że Hector miał tylko nauke pasów, ale Lobos to naprawił, akutalizacji tego nie było jeszcze na spine.

Tak, przez Spine. Hm, to mam czekać na łatkę do wersji na Spine?
Niestety tak, ewentualnie po prostu dodaj sobię to za pomocą charakter helpera.
Odpowiedz

(14-10-2020, 20:41)Nuxemo napisał(a):  
(14-10-2020, 20:36)ExtremeD napisał(a):  
(14-10-2020, 20:34)Nuxemo napisał(a):  
(14-10-2020, 20:17)ExtremeD napisał(a):  Witam, czy Hektor mi się zbuguował, że uczy tylko pasów? Potrzebuję nauczyciela siły, a tylko on może mnie nauczyć w 2 rozdziale.
Masz gre przez spine? Bo w wypuszczonej wersji był to bug, że Hector miał tylko nauke pasów, ale Lobos to naprawił, akutalizacji tego nie było jeszcze na spine.

Tak, przez Spine. Hm, to mam czekać na łatkę do wersji na Spine?
Niestety tak, ewentualnie po prostu dodaj sobię to za pomocą charakter helpera.

Jeśli łatka nie wyjdzię w dośc krótkim czasie, to najpewniej tak zrobię... Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz

[quote='yerewan"' pid='29224' dateline='1602697806']
Czy mozna pozyskiwac rogi cieniostwora czy ognistych jezykow z jaszczurow? Czy mozna normalnie zabijac ogniste jaszczury i cieniostwory bez obawy ze sie zawali cos?
[Raczej nie .Bij zabij
Odpowiedz

@yerewan
Nie da się tego nauczyć. Wszystkie możliwe trofea uczy Jocke lub Wascar.

@Dziqu
Do kwater można sie dostać jak masz czerwoną tabliczkę i wykonasz questy dla Tomsona. Jeśli chodzi o siedzibe ardaliona to trzeba zrobić dwa questy dla Bolo i kupić u niego przepustke za 1000 golda.

@Misiex
160 siły lub zręki i 60 w broni 1h/2h lub łuki. Nie ma sensu uczyć się więcej niż 90 w 1h/2h czy łuki. Topowe bronie mają bonus 10%.
Odpowiedz

(14-10-2020, 20:01)Dziqu napisał(a):  Co trzeba zrobić, żeby wejść do pomieszczenia w którym znajdują się nadzorcy w kopalni w rozdziale 3? Wykonałem zadanie z tym strażnikiem co przeżył, a strażnik przy wejściu nie chce mnie wpuścić.

Robisz zadanie z tym strażnikiem co przeżył, wybijasz strażników na wejsciu do kopalni, potem gadasz z tym ziomkiem, który stoi za strażnikiem kwater i on każe ci przynieść głowę ocalałego strażnika. Wracasz się do tego strażnika, kłamiesz potem że został zabity i dostajesz zadanie na zabicie pełzaczy w dolnej częsci i jak wracasz masz przepustkę do nadzorcy.
Odpowiedz

Ktoś wie na czym polega błąd w którym, podczas rozmowy z niektórymi kapłanami, którzy odpalają te klątwe przed dialogiem ala poszukiwaczem, nie ma okienek dialogowych? Postaci normlanie gestykulują i można skipować, ale nie widać dialogów
Odpowiedz

Siemanko
wiadomo kiedy będzie patch na spine? ;)
Odpowiedz

@Dziqu
To przez dx11
Odpowiedz

Czy jest ktoś kto skupuje srebrne i złote talerze, itd czy mogę smiało sprzedać u dowolnego handlarza?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości