Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1 ROZDZIAŁ - 30 LVL ( Bez Gildii) CHALLANGE

Ja się nie pytałem o zdanie kogoś. Ale tradycyjnie muszą się znaleźć jakieś nadęte łby ;) . Możesz zapodać tego save`a czy nie ?
Odpowiedz

Ja nie potepiam ale co to za satysfakcja grac nie w swojego bohatera lepiej stworzyc samemu od podstaw i sie uczyc na swoich bledach

Jak cos dostajesz to tego nie szanujesz a jak zapracujesz na cos sam jest lepsza satysfakcja i wtedy to sie szanuje
Odpowiedz

ludzie którzy grają na cudzych zapisach to po prostu casuale którzy ci powiedzą że nie mają czasu nawet na to by grać w zwykłego singla i dlatego biorą od innych postaci najlepiej jeszcze takie które już praktycznie całą grę skończyły i mogli dumnie powiedzieć że ukończyli grę
Odpowiedz

Kim każdy z was jest żeby móc oceniać poszczególnych ludzi :). Widocznie Bishop jesteś takim casualem w swoim życiu, że musisz przelewać swoje życiowe mądrości na forum i to w związku z tak błahym powodem jakim jest GRA komputerowa. Zachowaj je lepiej dla swoich dzieci, rodziny kogokolwiek chcesz albo przenieś się na forum gdzie są poruszane zagadnienia problemów ludzi. Może ich to będzie interesować, może oni Cie wysłuchają, a nawet połechcą Twoje ego przyznając Ci rację ;). Moją sprawą jest prośba o save`a i do jakich celów go potrzebuje :). Pozdro
Odpowiedz

a kim ty jesteś by zabraniać mi wypowiedzieć się na jakiś temat? tak cię boli to że stwierdziłem fakt? może nie powinieneś w takim razie wchodzić na forum/temat nie przeznaczony do żebranie o save'a tylko iść tam gdzie możesz o to ładnie poprosić? nie ma czegoś takiego jak błahy powód... zwłaszcza że za tym jak to ty określiłeś "błahym powodem jakim jest gra komputerowa" kryje się coś nie błahego czyli lenistwo i brak umiejętności radzenia sobie samemu i dążenia do celu własnymi siłami :)
Odpowiedz

"jeśli ktoś chce mogę podesłać save". Jest to wyraźnie zasygnalizowane przez autora tematu więc grzecznie zapytałem, a Ty sie wpie*dalasz między "wódkę, a zakąskę" z Twoimi nic nie wartymi mądrościami robiąc tylko i wyłącznie syf w danym temacie. Może obrałeś sobie za cel bycie forumowym psychologiem, nie będę w to ingerował do póki nie tyczy się to mojej osoby. Nic nie wiesz o mnie więc nie masz prawa wypowiadać się na mój temat i nie masz prawa do publicznego oczerniania mnie. To do czego jest mi potrzebny ten save i jak go użyje leży w mojej kwestii :). "a kim ty jesteś by zabraniać mi wypowiedzieć się na jakiś temat?": Widać bardzo zabolała Cie moja wypowiedź bo w trakcie jej czytania zatraciłeś umiejętność czytania ze zrozumieniem. W żadnym wersie nie zabroniłem Ci tego. Zasugerowałem jedynie gdzie możesz się udać z tymi wypocinami by się to przyjęło bez echa :). Jako tak wybitny psycholog i znawca ludzi powinieneś wiedzieć czym się kończy nie potrzebne wbijanie ząbków do kogoś :). To ostatnie słowa do Ciebie. Czekam tylko na odpowiedź autora tematu co do mojego pytania :).
Odpowiedz

Nikogo nie obchodzi jakaś postać w returningu, ani super miszcz bishop uderzający bossa setki razy bo to mu sprawia satysfakcję, w cale nie masz żadnych umiejętności a po prostu brak innego zajęcia  głupek
Odpowiedz

Każdy niech gra jak chcę,casuale to ludzie którzy mają ból dupy o to jak kto gra bo to takie typowe cebulactwo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości