Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Witam Posiadam Gothic 2 - Złota Edycja,mam program Spine ale nie wykrywa tego moda,cos tam posciągał program spine automatycznie.Próbowałem grac przez playerkita 2.08 ale gra sie wogóle nie uruchamia,przerzucilem caly katalog sythera do głównego folderu z grą (pytało czy podmieniać pliki,zgodziłem sie na wszystkie tak) Prosze o pomoc
Odpowiedz

Dostajesz crusha z taką treścią? [Obrazek: file.html]

[Obrazek: file.html]

Również mam taki problem. Gothic II Złota edycja z platformy steam. Chciałem sobie pograć, no ale to mnie powstrzymuje :/
Odpowiedz

czy oprucz prologa bendzię całosć moda
Odpowiedz

Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego tematu... https://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=924

<p>A jak, technik i grafik.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Blizna&language=Polish]
Ps; Nie gram w mody ;)
</p>
Odpowiedz

Co trzeba zrobić by zainicjować rytuał odwracający? Zebrałem 3 bagiennego ziela, ale nie mam u Asrandara żadnego dialogu o tym. Porozmawiałem z Ferodasem, ale on nadal (tak jak Jenemir) siedzi na swoim miejscu. Jeśli mam co najmniej jedną, ale mniej niż 12 run kopaczy, to mam dialog z Asrandarem i każe położyć je na kamieniu + daje mikstury (dialog nie znika. można brać ile się chce mikstur). Gdy je położe wszystkie to nie ma nowego dialogu. Pioruny co jakiś czas uderzają w beziego, ale żaden npc go nie atakuje.
Odpowiedz

Cześć mam problem z tym modem znikneła mi postać ''ROB'' najpierw pływała sobie obok swojej chatki a po wybiciu topielcow znikneła 
Jest jakiś kod aby przywołać tą postać?
Dzieki
Odpowiedz

Dlaczego nie mozna pobrać modu? Pojawia się komunikat:
"Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny."
Odpowiedz

insert bau_3036_rob
Odpowiedz

Dzieki
kox jesteś
Odpowiedz

Witam 
potrzebuje kodu na kołdre Demy bo Yola nie chce ze mna porozmawiać zapewne dlatego ze wczesniej zrobiłem misje z łojem :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Dziqu, 1 gości