Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

zdjąć i założyć itemy dające inta albo powtórzyć poprzednią rzecz... sprawdź też czy nie jesteś zmęczony/spragniony jak grasz na trudnym/legendzie pamietaj że szaty dają ci boost do obrażeń też
Odpowiedz

Rzecz powtarzałem niejednokrotnie, a przedmioty też ściągałem/zakładałem, w szacie chodzę cały czas, tylko na czas bycia w Jarkendarze ją zdjąłem.  Potem jak znowu założyłem i próbowałem rozwiązać problem Twoimi metodami, to powyżej tych 130 mi już nie chce wbić smutajka
A gram na łatwym, więc to nie wina pragnienia/zmęczenia
Dobra nieważne, problem znikł gdy zacząłem na przemian zakładać  różne szaty i zapisywać/wczytywać grę na na różnych slotach, w pewnym momencie wszystko wróciło do normy.
Dzięki za pomoc
Odpowiedz

ogólnie rzecz biorąc możesz też kogoś po prostu zaatakować ale pierwszy strzał będzie za 80
Odpowiedz

Czy jeżeli wgram texture replacer już w trakcie gry, to nie zepsuje mi savów ? Teoretycznie zmienia to tylko textury, chociaż chuj wie jak to jest z tymi modami od ruskich.

Czy jeśli usunę dx11 to też mi się nic z savem nie stanie ? Rozumiem, że dx11 usuwam plikiem w folderze z DX11 ?
Odpowiedz

nic się nie stanie
Odpowiedz

(16-11-2018, 12:43)Nez napisał(a):  
(16-11-2018, 01:05)RoQus napisał(a):  
(15-11-2018, 23:51)gekon7 napisał(a):  Mam problem z dualami, które się bugują. Co jakiś czas bezi wyciąga tylko prawego, lewy ciągle wisi na plecach. Po zdjęciu i próbie założenia ich ponownie mogę założyć tylko prawy. Po jakimś czasie się naprawia i mogę znowu nosić 2. Jednak jest to dosyć uciążliwe, nie wiem jaki jest tego powód. Ktoś wie jak temu zaradzić ?

Spróbuj może zresetować grę i po wczytaniu powinno działać.

Do folderu z Returningiem, potem folder System, otworz plik SystemPack.ini edytorem tekstu, pod [PARAMETERS] powinienes miec EnableShields= zmien z 0 na 1, ewentualnie sprawdz jeszcze plik Gothic.ini, na samym dole pliku jest taki sam parametr, zobacz czy tez jest na 1.

Dopiero wróciłem do domu. W gothic.ini mam enableshields=1, mimo to ciagle powtarza się bug z dualami.

W [DEBUG] widze „StrafeBug=0”. Ktoś wie od czego ta komenda ?
Odpowiedz

(19-11-2018, 16:58)gekon7 napisał(a):  
(15-11-2018, 23:51)gekon7 napisał(a):  Mam problem z dualami, które się bugują. Co jakiś czas bezi wyciąga tylko prawego, lewy ciągle wisi na plecach. Po zdjęciu i próbie założenia ich ponownie mogę założyć tylko prawy. Po jakimś czasie się naprawia i mogę znowu nosić 2. Jednak jest to dosyć uciążliwe, nie wiem jaki jest tego powód. Ktoś wie jak temu zaradzić ?

Do folderu z Returningiem, potem folder System, otworz plik SystemPack.ini edytorem tekstu, pod [PARAMETERS] powinienes miec EnableShields= zmien z 0 na 1, ewentualnie sprawdz jeszcze plik Gothic.ini, na samym dole pliku jest taki sam parametr, zobacz czy tez jest na 1.

Dopiero wróciłem do domu. W gothic.ini mam enableshields=1, mimo to ciagle powtarza się bug z dualami.

Sprobuj moze wkleic do systempack.ini :
[PARAMETERS]
EnableShields=1

metoda prob i bledow ja bym tak zrobil ;P w moim przypadku wlasnie to naprawilo mi ten sam bug a strafebug to nawet jak zmienisz na 1 to po wejsciu do gry i tak przestawi sie spowrotem na 0.
Odpowiedz

Wie ktoś czemu jak używam którejś z płytek od kamiennych strażników na pustyni bezi ich nw łączy tylko mówi że to nie zadziała? Czy przed błąd gry Teraz nie da rady ukończyć mkda?
Odpowiedz

(20-11-2018, 00:27)Nez napisał(a):  
(19-11-2018, 16:58)gekon7 napisał(a):  

Sprobuj moze wkleic do systempack.ini :
[PARAMETERS]
EnableShields=1

metoda prob i bledow ja bym tak zrobil ;P w  moim przypadku wlasnie to naprawilo mi ten sam bug a strafebug to nawet jak zmienisz na 1 to po wejsciu do gry i tak przestawi sie spowrotem na 0.

Zrobiłem tak od razu, zapomniałem wspomnieć. Bug jest ciągle, eh. Szkoda, że duale są tak op w ret2.0, bo bym je pierdolił i grał włócznią, w niektórych momentach zresztą tak robie, gdy się bugują.
Odpowiedz

Jak odinstalować dx11?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości